Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Duyurular

İLİMİZDE VERGİ REKORTMENİ TÜRKİYE 63’ÜNCÜSÜ OLDU

Kurumlar vergisi mükelleflerinden Meskan Ölmez Madencilik Limited Şirketi ve gerçek usulde gelir vergisi mükellefi olan İsmet ÖLMEZ, vergi rekortmenleri sıralamasında il birincisi ve Türkiye 63′ üncüsü oldu.

Vergi rekortmenleri sıralamasında il birincisi olan Sn. İsmet ÖLMEZ’ e, Sn. Defterdarımız Ramazan ÖZDEMİR başarılar dileyerek, kendisini tebrik etti.

https://www.hakkarihabertv.com/olmez-ilde-birinci-ulkede-63-vergi-rekortmeni-oldu-66666h.htm

https://haberci30.com/haber/olmez-ilde-birinci-ulkede-63-vergi-rekortmeni-oldu-2338.html

35. VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MALİYE SÖYLEŞİLERİ 3′ PROGRAMI DÜZENLENDİ

35. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Hakkari Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünün 29 Şubat 2024 saat 13:00′ da gerçekleştirilen ve Sayın Defterdarımız Ramazan ÖZDEMİR, Vergi Dairesi Müdürümüz Ömer SAĞOL, Muhasebe Müdürümüz Nurettin AKDAĞ ve Dr. Öğr. Üyesi Müslüm GÜMÜŞ’ ün katılımlarıyla Maliye Söyleşileri “35. Vergi Haftası Etkinliği” programı yapıldı.

35. VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ ODA ZİYARETLERİ İLE DEVAM EDİYOR

Defterdarımız Sn. Ramazan ÖZDEMİR ve birim yöneticilerimiz 35. Vergi Haftası münasebetiyle Hakkâri Ticaret ve Sanayi Odası (HATSO) Başkanı Servet TAŞ’ı, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Hakkari Temsilcisi Cabbar YAKUPOĞLU’ nu ve Hakkari Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Tekin’ e ziyarette bulundular.

35. VERGİ HAFTASI (26 Şubat – 3 Mart 2024) ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Bu yıl 35’incisi gerçekleştirilecek olan Vergi Haftası (26 Şubat – 3 Mart 2024) etkinlikleri Sayın Defterdarımız Ramazan ÖZDEMİR ve kurum personellerimizin Atatürk anıtına çelenk töreni, saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunması ile başlandı.

Vergi Haftası Programı kapsamında Sayın Valimiz Ali ÇELİK ve Sayın Vali Yardımcımız Furkan BERBER’ e Defterdarlık olarak ziyaretler gerçekleştirilmiştir.